Kantoren

Antwerpen

(gebouw Zuiderpershuis)
Timmerwerfstraat 40
2000 Antwerpen
+32 (0)3 232 64 09
info@jeugdfilmfestival.be

Brugge

(gebouw Provinciaal Informatiecentrum Tolhuis)
Jan Van Eyckplein 2
8000 Brugge
+32 (0)50 34 91 93
info@jeugdfilmfestival.be

Team

Iris Verhoeven – Zakelijk leider
Zakelijke leiding, medialab, pers en communicatie
iris@jeugdfilmfestival.be
+32 (0)3 232 64 09

Bregt Van Wijnendaele – Artistiek leider
Programmatie, print traffic en coördinatie Brugge
bregt@jeugdfilmfestival.be
+32 (0)3 232 64 09

Anna van der Burgt
Coördinatie vrijwilligers, scholen en sociale media
anna@jeugdfilmfestival.be
+32 (0)3 232 64 09

Karo Guetens
Projectmedewerker
karo@jeugdfilmfestival.be
+32 (0)3 232 64 09

Jorge Puértolas Marcén – Internationaal afgevaardigde
Internationale promotie & adviseur (kennisgebied: Spaans sprekende landen, Italië en Zwitserland)
jorge@jeugdfilmfestival.be

Jeff de filmmicroob – festival mascotte
Hij wil iedereen besmetten met filmgoesting
jeff@jeugdfilmfestival.be

Raad van Bestuur
Charlotte De Baere, Kamal Kharmach, Veerle Mans, Manon Pigeolet, Elise Van Beurden, Mieke Vanderhaeghen, Wout Vandersteene, Tom Van de Velde en Felix Vanginderhuysen.

Algemene vergadering
Charlotte De Baere, Johan Donckerwolcke, Anja Horckmans, Kamal Kharmach, Veerle Mans, Manon Pigeolet, Elise Van Beurden, Mieke Vanderhaeghen, Wout Vandersteene, Tom Van de Velde, Felix Vanginderhuysen en Harry Wils.

en de vele, vele vrijwilligers