Antwerpen

We openen het festival op zondag 19 februari in HETPALEIS. Daarna volgt er een week met schoolvoorstellingen in Zuiderpershuis. En van zaterdag 25 februari tem zondag 5 maart kan je daar ook genieten van het festival! We sluiten vervolgens op zondagmiddag 5 maart feestelijk af met de prijsuitreiking en een vertoning van de winnende film!

Tip! Ga met de hele familie tegelijkertijd naar de film. De gelijktijdige vertoningen zijn onderverdeeld in verschillende leeftijdscategorieën, waardoor iedereen een film op zijn maat kan gaan zien.

Zo 19 Feb

Films

14:00 Storm: Letters van vuur 8+ GAST PREMIERE HETPALEIS

Vr 24 Feb

Workshops, Medialabs & Specials

09:30 - 17:00 DigIT UP#2 18-99 JAAR UITVERKOCHT Zuiderpershuis

Za 25 Feb

Films

10:00 SportyJEFF 9+ Zuiderpershuis
10:30 Sneeuwpret 5+ PREMIERE Zuiderpershuis
10:30 Mijn naam is Courgette 8+ Zuiderpershuis
14:00 Meesterspion 6+ GAST PREMIERE Zuiderpershuis
14:00 Casper & Emma: op wintersport 3+ Zuiderpershuis
16:00 Buurman & Buurman 4+ PREMIERE Zuiderpershuis
16:00 Cloudboy 9+ GAST Zuiderpershuis

Workshops, Medialabs & Specials

10:00 - 18:00 LaboJEFF 0-99 JAAR Zuiderpershuis

Zo 26 Feb

Films

10:00 SportyJEFF 9+ Zuiderpershuis
10:30 Molly Monster 3+ GAST Zuiderpershuis
10:30 Sport Kids 8+ Zuiderpershuis
14:00 Sneeuwpret 5+ PREMIERE Zuiderpershuis
16:00 Storm: Letters van vuur 8+ GAST PREMIERE UITVERKOCHT Zuiderpershuis
19:30 My First Highway 15+ GAST PREMIERE Zuiderpershuis

Workshops, Medialabs & Specials

10:00 - 18:00 LaboJEFF 0-99 JAAR Zuiderpershuis
14:00 - 18:00 MakingMovies Filmfeest 6-12 JAAR GAST UITVERKOCHT Zuiderpershuis
16:00 - 17:00 Studio Kidscam Zuiderpershuis
19:30 Nymphonic Orchestra 15-99 JAAR Zuiderpershuis

Ma 27 Feb

Films

10:00 SportyJEFF 9+ Zuiderpershuis
10:30 Uilenbal 6+ GAST PREMIERE Zuiderpershuis
10:30 L’étranger 10+ Zuiderpershuis
14:00 Kop op 6+ PREMIERE Zuiderpershuis
14:00 Toen mijn vader een struik werd 9+ GAST PREMIERE Zuiderpershuis
16:00 Kiwi & Strit 3+ Zuiderpershuis
16:00 Abulele 9+ PREMIERE Zuiderpershuis
19:30 Girls Lost 12+ GAST PREMIERE Zuiderpershuis

Workshops, Medialabs & Specials

10:00 - 18:00 LaboJEFF 0-99 JAAR Zuiderpershuis
10:00 - 17:00 Masterclass Stunten 9-12 JAAR UITVERKOCHT Zuiderpershuis

Di 28 Feb

Films

10:00 SportyJEFF 9+ Zuiderpershuis
10:00 Kiwi & Strit 3+ EcoHuis
10:30 Buurman & Buurman 4+ PREMIERE Zuiderpershuis
10:30 Come Along 9+ PREMIERE Zuiderpershuis
14:00 Dragonheart 9+ GAST PREMIERE Zuiderpershuis
14:00 Rintje 3+ Zuiderpershuis
14:00 Meester Kikker 6+ EcoHuis
16:00 L’étranger 10+ Zuiderpershuis
16:00 Solan & Ludwig – de grote kaasrace 5+ AVANT-PREMIERE Zuiderpershuis
19:30 My Name is Emily 16+ PREMIERE Zuiderpershuis

Workshops, Medialabs & Specials

10:00 - 18:00 LaboJEFF 0-99 JAAR Zuiderpershuis
10:00 - 18:00 APPLab 3-99 JAAR

gratis

EcoHuis
10:00 - 17:00 Masterclass Stunten 9-12 JAAR UITVERKOCHT Zuiderpershuis
11:30 - 13:00 Video magic 3- 5 jaar EcoHuis
15:00 Leeslekker komt voorlezen Zuiderpershuis
15:30 - 17:00 Video magic 6 -8 jaar EcoHuis

Wo 1 Mrt

Films

10:00 Meester Kikker 6+ EcoHuis
10:00 SportyJEFF 9+ Zuiderpershuis
10:30 Antboy 3 9+ PREMIERE Zuiderpershuis
10:30 Casper & Emma: op wintersport 3+ UITVERKOCHT Zuiderpershuis
14:00 Mannetje Tak 5+ EcoHuis
14:00 Alleen op de wereld 7+ PREMIERE

3u20 serie binge-watching met korte pauze

Zuiderpershuis
14:00 Swallows and Amazons 8+ PREMIERE Zuiderpershuis
16:00 Storm: Letters van vuur 8+ PREMIERE Zuiderpershuis
19:30 Sanctuary 14+ GAST PREMIERE Zuiderpershuis

Workshops, Medialabs & Specials

10:00 - 18:00 LaboJEFF 0-99 JAAR Zuiderpershuis
10:00 - 18:00 APPLab 3-99 JAAR

gratis

EcoHuis
10:00 - 12:00 Masterclass Rintje 4-6 JAAR Zuiderpershuis
11:30 - 13:00 Video magic 6- 8 jaar EcoHuis
15:30 - 17:00 Video magic 5- 7 jaar EcoHuis

Do 2 Mrt

Films

10:00 Mannetje Tak 5+ EcoHuis
10:00 SportyJEFF 9+ Zuiderpershuis
10:30 Storm: Letters van vuur 8+ GAST PREMIERE Zuiderpershuis
10:30 Rintje 3+ Zuiderpershuis
14:00 Kiwi & Strit 3+ Zuiderpershuis
14:00 Antboy 8+ + WORKSHOP EcoHuis
14:00 Gilbert's Grim Revenge 10+ GAST PREMIERE Zuiderpershuis
16:00 Blanka 9+ AVANT-PREMIERE Zuiderpershuis
16:00 Casper & Emma: op wintersport 3+ Zuiderpershuis
19:30 Hunt for the Wilderpeople 12+ PREMIERE Zuiderpershuis

Workshops, Medialabs & Specials

10:00 - 18:00 LaboJEFF 0-99 JAAR Zuiderpershuis
10:00 - 18:00 APPLab 3-99 JAAR

gratis

EcoHuis
10:00 - 12:00 Masterclass Rintje 4-6 JAAR Zuiderpershuis
10:00 - 13:00 Masterclass Slow Motion 6-9 JAAR UITVERKOCHT Zuiderpershuis
11:30 Leeslekker komt voorlezen Zuiderpershuis
11:30 - 13:00 Video magic 5- 7 jaar EcoHuis
14:00 - 16:00 Masterclass Rintje 4-6 JAAR Zuiderpershuis
14:00 - 17:00 Masterclass Slow Motion 6-9 JAAR UITVERKOCHT Zuiderpershuis
15:30 - 17:00 Video magic 8- 10 jaar EcoHuis

Vr 3 Mrt

Films

10:00 Antboy 8+ + WORKSHOP EcoHuis
10:00 SportyJEFF 9+ Zuiderpershuis
10:30 Meesterspion 6+ PREMIERE Zuiderpershuis
10:30 Nelly's adventure 8+ PREMIERE Zuiderpershuis
14:00 Buurman & Buurman 4+ PREMIERE Zuiderpershuis
14:00 Paniek in het dorp: dubbel plezier 6+ GAST PREMIERE Zuiderpershuis
14:00 Kiwi & Strit 3+ EcoHuis
16:00 Si-G 9+ GAST PREMIERE Zuiderpershuis
16:00 Rintje 3+ GAST Zuiderpershuis
19:30 Jamais Contente 14+ Zuiderpershuis

Workshops, Medialabs & Specials

10:00 - 18:00 LaboJEFF 0-99 JAAR Zuiderpershuis
10:00 - 18:00 APPLab 3-99 JAAR

gratis

EcoHuis
11:30 - 13:00 Video magic 8- 10 jaar EcoHuis
12:00 - 13:00 Spionnenfuif 0-99 JAAR Zuiderpershuis
15:30 - 17:00 Video magic 3- 5 jaar EcoHuis
21:00 - 23:00 Battle of the Bands 14-99 JAAR Zuiderpershuis

Za 4 Mrt

Films

10:00 SportyJEFF 9+ Zuiderpershuis
10:30 The Karate Kid 9+ Zuiderpershuis
10:30 Solan & Ludwig – de grote kaasrace 5+ AVANT-PREMIERE Zuiderpershuis
14:00 Uilenbal 6+ PREMIERE Zuiderpershuis
14:00 Zlin komt spelen 3+ Zuiderpershuis
16:00 Le nouveau 10+ Zuiderpershuis

Workshops, Medialabs & Specials

10:00 - 18:00 LaboJEFF 0-99 JAAR Zuiderpershuis
16:00 - 01:00 Studio Creatie 0-99 JAAR Zuiderpershuis

Zo 5 Mrt

Films

10:00 SportyJEFF 9+ Zuiderpershuis
10:30 Les Triplettes de Belleville 8+ Zuiderpershuis
10:30 Abulele 9+ PREMIERE Zuiderpershuis
14:00 Kiwi & Strit 3+ Zuiderpershuis
14:00 Beste film 2017 9+ GAST Zuiderpershuis

Workshops, Medialabs & Specials

10:00 - 18:00 LaboJEFF 0-99 JAAR Zuiderpershuis